Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Κυριακή, Μάιος 16, 2021
Φαράγγι Τρύφου – Νήσσας. Κοκκινοπηλός. Λίμνη Ζηρού. Νικόπολις.
Φαράγγι Τρύφου – Νήσσας. Κοκκινοπηλός. Λίμνη Ζηρού. Νικόπολις....

Σάββατο 22/5: Αναχώρηση 07:00 για Αμφιλοχία και στη συνέχεια για το χωριό Τρύφου όπου από τη γέφυρα Τρύφου θα αρχίσουμε την πεζοπορία μας με σακίδιο ημέρας στο φαράγγι Νήσσας. Το εντυπωσιακό ποτάμι της Νήσσας, πηγάζει από τα Ακαρνανικά όρη και η διαδρομή του καταλήγει [ ... ]

Περισσότερα...
Σαβ.15/5/2021 Δυτική Πάρνηθα
Σαβ.15/5/2021 Δυτική Πάρνηθα

Σάββατο 15 Μαίου: Δυτική Πάρνηθα.

Αγία Παρασκευή πηγών Φυλής (700μ. )- Σπήλαιο Πανός - Αγία Παρασκευή Μποντιά (930 μ.)- πηγές Γκούρας – Κάστριζα - κορυφή Καραμανλή (930 μ.)- Προφήτης Ηλίας- πηγή Μπίκεζα -πηγές Φυλής ( κυκλική)

 

«Γνωρίστε μαζί μας τις υπέροχες διαδρομές της [ ... ]

Περισσότερα...
Κυρ.16/5/2021 Ανάβρα-Παλιόκαστρο-Ανοπαία Ατραπός-Θερμοπύλες. Υπαίθρια ιαματικά λουτρά.
Κυρ.16/5/2021 Ανάβρα-Παλιόκαστρο-Ανοπαία Ατραπός-Θερμοπύλες. Υπαίθρια ...

Φθιώτιδα: Ανάβρα - Παλιόκαστρο - Ανοπαία Ατραπός - Θερμοπύλες. Υπαίθρια ιαματικά λουτρα. 

Αναχώρηση 07:00 για το χωριό Ανάβρα Φθιώτιδας. Η πορεία ξεκινά από την πλατεία του χωριού. Ανηφορίζουμε ήπια σε μονοπάτι με υπέροχη θέα προς τον δίαυλο του Μαλιακού, τις εκβολές [ ... ]

Περισσότερα...

 

Σύλλογος Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

ΑΝΑΛΥΣΗ     ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ     ΚΕΦ.  3 (αναρριχήσεις βράχου)

Ημ/νία  

 Βουνό-

Περιοχή

Αναρριχ.

πεδίο

Υψόμ. Διαδρομή Παλ. Νέα Υ.Δ Β.Δ Σχοινοσυντροφιά Σύλλογος βαθμοι
18/1/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Παραχαρακτες * 25 m ΙΧ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

19/1/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Forza Lugra * 20 m VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

19/1/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Καταιγιδα * 20 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

15/2/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Εξω Καρδια * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

15/2/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m G3 * 15 m VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

23/2/2014 Λαυρεωτικη Κακια Θαλασσα <1000m Η Νεα * 25 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/3/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Βλαχοκηπος * 20 m VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Κατεμεκουλες 2 * 20 μ VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Αστραπογιαννος * 35 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Νενα * 20 μ VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Περικλης * 20 μ VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Candida * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Πουτσκαρος * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Φευγα * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/3/2014 Καρδιτσα Μουζακι <1000m Akiwasha * 35 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Freddy Krueger * 20 m VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Mary Poppins * 20 m VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Django * 20 m VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

13/4/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Συκια * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Diet Dope * 30 m VIII/VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

26/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Bonobo * 30 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

26/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Βρωμικα Μυαλα * 30 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/5/2014 Παρνηθα Κορακοφωλια <1000m Διαμαντι * 25 m IX/IX+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής-

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Βερυκοκο * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Σεβαστη * 20 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Tufa King Pumped * 25 μ ΙΧ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

7/6/2014 Καλυμνος Spartacus <1000m Daniboy * 20 m X- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/6/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Ελιες * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/6/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Kulturistika * 20 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Crisis * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Ricounet * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Ικαριωτικος * 25 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Μελοδραμα * 25 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

10/6/2014 Καλυμνος Πανοραμα <1000m Lulu in the sky * 40 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/8/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Adolflahaut * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/8/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Μπαλλος * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/8/2014 Καλυμνος Spartacus <1000m Spartacus * 25 μ IX- Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/8/2014 Καλυμνος Αργινωντα <1000m No sleep till Hammersmith * 20 μ VIII+ Σπάρης Δημ.-Βροντος Χ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

10/8/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Μορφεας plus * 25 m IX- Σπάρης Δημ.-Καραμπατακης Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

11/8/2014 Καλυμνος Grande Grotta <1000m Πριαπος * 35 m ΙΧ Σπάρης Δημ.-Καραμπατακης Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

24/8/2014 Ξανθη Μεγαλη Σπηλια <1000m Γκριζες Ζωνες * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Σπηλετο * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Ηλιοσταλακτη * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

31/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Στεφανος Βορειος * 30 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/9/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Nova Light * 30 m X- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/9/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Περασμα * 20 m IX Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/10/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Ραγιας * 25 m X- Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/10/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Ελληνικο Κοπροσκυλο * 25 μ IX Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

02/11/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Mr Clean * 20 μ VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

02/11/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Δροσοσταλιδς * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

08/11/2014 Αιτωλοακαρνανια Κλεισουρα <1000m Ο Ζορο Ζοριζεται * 25 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Βελζεβουλ * 25 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Δερμα Φιδιου * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Σταλακτιτικη Συνουσια * 25 m IX Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

29/11/2014 Μερεντα Μαρκοπυλο <1000m The Goonies * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/11/2014 Παρνηθα Μικρη Βαρασοβα <1000m Το Τρακαρισμα * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/12/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Κατσαμπροκος  1 * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/12/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Περικλης Direct * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

20/12/2014 Υμηττος Λελακι <1000m Γατα του Σιαμ * 25 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

20/12/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Τριτη Ηλικια * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

23/12/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Γευση Ασβεστολιθου * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

27/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Δρυος Πεσουσης * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Αρχω * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Ευ Λεγω * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-12-30 Πάρνηθα Ekstrateia <1000 Callibius * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-12-30 Πάρνηθα Ekstrateia <1000 Phyle Campaign * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-27 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Ta Panta Ri * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Girasko Ai Didaskomenos * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 O Tolmon Nika * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Eoroume En Tini * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-12 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 Armata Sikati * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-11 Κάλυμνος Kalymnos/ Olympic Wall <1000 Tornado lou * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Paris * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Calcite star * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Nymfi * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 K44 * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Rognol * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-04 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartan Wall <1000 Xerxes * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-04 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartan wall <1000 Spartakiada * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Fourtouna * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Cyclops * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Patroclos reborn * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steps ahead * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Il gigante e la bambina * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Uncle Bert * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Resista * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Feta * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Aeolia * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 Kaly Pipe * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost kitchen <1000 Dafni * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Globus * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Joggel & Toggel * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Lucky Luka * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Inti raymi * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret garden <1000 Sam Suffit * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 Mort aux chevres * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 *Lolita * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Romance of stone * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Motörhead * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-26 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 The beast * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-21 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 No sleep til Hammersmith * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steinpilz * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Itaca * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Satyros * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret Garden <1000 Baglamas * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Cigarillo * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret garden <1000 Ricounet * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Kalydna <1000 Nickel * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartacus <1000 Spartacus * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-11 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Lucky Strike * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-03 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steps ahead * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-03 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Uncle Bert * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-02 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Aeolia * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Daphne * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 Ivi * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Kastor * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Eros * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Motorhead * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Elia * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Dolonas * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Polipitis * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Nestoras * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Island in the sun * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 *Amphora * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Zorba le gros * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Kulturistika * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-15 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Ciao Veccio * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Ulisse Coperto di Sale * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Lysistrati * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ North cape <1000 *Nirvana * 30m 7c Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartacus <1000 Kerveros * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Alfredo Alfredo * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 DNA * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Paris * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost kitchen <1000 Totenhansel * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 *Elies * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Kastor * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-05 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Ivanois * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-23 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Man * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-22 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Antidrasi * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-15 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Snoby * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-27 Πάρνηθα Mikri Varasova/ Overhangs <1000 Poza * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-20 Πάρνηθα Epos Fylis <1000 Parthena * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-20 Πάρνηθα EPOS Fylis <1000 Penintaris * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-18 Πεντέλη Sympligades/ North Wall <1000 Dimitra * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-05 Τρίκαλα Theopetra/ B1 <1000 Richellie * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Βασίλης Γυφτάκης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

18/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Κλεισούρα του Γάτου Ντιρέκτ * 80-120m VI+ Γιώγος Χρήστος, Βασιλάκης Νίκος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.2

2

19/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Χωρίς επιφύλαξη * 120-240m VI Γιώγος Χρήστος, Βασιλάκης Νίκος, Θέμης Μαρκόπουλος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

16/12/14 Ποικίλο ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ <1000 ΑΚΡΩΩΝ ΑΩΤΟΝ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/10/14 Υμηττός ΛΕΛΑΚΙ <1000 ΓΑΤΑ ΤΟΥ ΣΙΑΜ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/8/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

31/5/14 ΠΑΡΝΗΘΑ ΚΟΡΑΚΟΦΩΛΙΑ <1000 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ * 18m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΑΛΥΔΝΑ <1000 ΘΕΟΔΩΡΑ * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 ΠΑΡΝΗΘΑ ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ <1000 ΜΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΑΡΑΤΕ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

5/4/2014 ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΙΚΡΗ ΒΑΡΑΣΟΒΑ <1000 ΧΗΜΕΙΑ * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

28/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΣΥΜΠΛΗΓΑΔΕΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 IGEL * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

28/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΣΥΜΠΛΗΓΑΔΕΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 ΗΟΜΟ SAPIENS * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Κορακοφωλια <1000 Τονωση * 22μ 7c Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Χουνη <1000 Γιαννικος * 15μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Αλογοπετρα <1000 Αραλου * 30μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

09/11/2014 Παρνηθα Αλογοπετρα <1000 Πασπαρτου * 30μ 8a Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/02/2014 Ποικιλον Ιερα οδος <1000 Μολων λαβε * 30μ 7c Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/02/2014 Μαυροσουβαλα Μαυροσουβαλα <1000 Εκπαιδευτικη * 25μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/07/2014 Γκιωνα Πυραμιδα >1000 "Αν έχεις το Θεό σου" * 190μ VIII- A1 Ανδρέας Μάρκου, Γιωργος κρικελης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

13/07/2014 Γκιωνα Πυραμιδα >1000 "Ζουζού" * 240μ VIII- A1 Ανδρέας Μάρκου,Γιωργος κρικελης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

9/8/2014 Ολυμπος Σκολιο >1000 "Φαίδων Γαληνός" * 550μ VI Ανδρέας Μάρκου,Βασιλης Τρολιας ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.6

4

10/8/2014 Ολυμπος Στεφανι >1000  "Μάτι" * 135μ V+ Ανδρέας Μάρκου,Βασιλης Τρολιας ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

16/11/2014 λεωνιδιο Διδυμες σπηλιες <1000 Bonobo * 22m 7b+ Ανδρέας Μάρκου,Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/11/2014 λεωνιδιο Διδυμες σπηλιες <1000 mr.magoo * 22m 7c+ Ανδρέας Μάρκου,Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/8/2014 Όλυμπος >1000 Κόψη Ναούμ (Ξερολάκκι) * 2500μ AD+ Φαλήρεας ΓεράσιμοςΚατσιώπης Διονύσιος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.7

5

25/10/2014 Νεμέα Πολύφεγγος <1000 1-2η σχοινιά“Τα άλογα του Διομήδη”, 3η σχοινιά“ Το ελάφι της Κυρήνειας” * 130μ VII

Φαλήρεας Γεράσιμος

Καγιαυτάκης Ιωάννης

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

17/4/2014 Μετέωρα Υψηλοτέρα <1000 Δανάη * 125μ. VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

2

18/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Sudostwand * 160μ VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

30/5/2014 Πάρνηθα Φλαμπούρι >1000 Άμστελ * 90μ VI Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.4

1

30/9/2014 Πάρνηθα Φλαμπούρι >1000 Μεταμόσχευση * 90μ VI Φουνδουλάκης Εμμ. – Μαστρόκαλος Μάριος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Πατρών

3.4

1

27/10/2014 Μετέωρα Άγιο Πνεύμα <1000 Traumpheiler * 250m V+ Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

17/11/2014 Βαράσοβα Τοίχος Αφρικάνας <1000 Ελληνομανία * 180m VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

21/09/2014 Λιάκουρα Φτερόλακκα >1000 Κόψη Λιάκουρας * 617m V- Τσερεμέγκλη Αλεξάνδρα, Γιώργος Ιωσηφίδης, Κώστας Φόλας, Χρήστος Παπάζιος, Γεράσιμος Μπαζιώτης, Άκης Καραπετάκος ΕΠΟΣ Φυλής, ΠΟΑ

3.6

2

18/10/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι <1000 Κόψη Βαράσοβας * 900m V- Αντωνόπουλος Αντώνης, Γεράσιμος Μπαζιώτης ΣΕΟ, ΕΠΟΣ Φυλής

3.3

1

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Fran sin natra * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Liron Careto * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Cosas Caseras * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Viejos y Puretas * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

1/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Σοκολατίνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

1/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Ντίντα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 SoapOpera * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 ΧΑΔΑ * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Τρούφα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Παιχνίδια της Μοίρας * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Bruce Lee * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Μαγνητική Βελόνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/1/14 Αλογόπετρα Αλογόπετρα <1000 Περικλής * 8 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/1/14 Αλογόπετρα Αλογόπετρα <1000 Νένα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/2/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Μπουζ * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/2/14 Χάος Χάος <1000 Ασημένιο Πηρούνι * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/2/14 Χάος Χάος <1000 Galvanization * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/3/14 Χάος Χάος <1000 Hulk * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

10/4/14 Χάος Χάος <1000 Μικρό Ψάρι * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/4/14 Χάος Χάος <1000 Καυτή Πατάτα * 8 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/5/14 Χάος Χάος <1000 Mutaba * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

4/5/14 Χάος Χάος <1000 Σειρήνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

5/5/14 Χάος Χάος <1000 Nemo me impunne lacessit χ 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

6/5/14 Χάος Χάος <1000 Δαίδαλος * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/5/14 Χάος Χάος <1000 Pentelian Shot χ 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

8/5/14 Χάος Χάος <1000 Patinage x 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

9/5/14 Χάος Χάος <1000 To φτερό του καρχαρία x 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

10/5/14 Χάος Χάος <1000 Αρπίια * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/5/14 Χάος Χάος <1000 Έχιδνα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/5/14 Χάος Χάος <1000 Πλάκα Αλιγιάννη χ 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

13/5/14 Χάος Χάος <1000 Certificat de valeur pasee x 10- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

14/5/14 Χάος Χάος <1000 Hopeless case of a kid in denial x 9+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

15/5/14 Χάος Χάος <1000 Kaipiraki * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/5/14 Χάος Χάος <1000 Antifa * 9+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

17/5/14 Χάος Χάος <1000 Floor manager * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/5/14 Χάος Χάος <1000 Must2riders * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/5/14 Χάος Χάος <1000 Είστε * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/11/14 Αλογόπετρα Σπηλιά Ρούσσου <1000 Για τον πούτσο * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

8/02/2014 Μαρκόπουλο Mad max v 18 VIII Ζ.Κωστοπουλου-Δανάη Πιπερίδου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/02/2014 Ιερά Οδός Ο Τολμών Νικά v 30 VIII- Z.Kωστοπούλου-Αννα Τζιομάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/03/2014 Ιερά Οδός Ακρων-Αωτο V 30 VIII Z.Κωστοπούλου-Γρηγόρης Κυρούσης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/01/2014 Κάλυμνος Ολυμπιακός Τοίχος Biloute v 25 VIII Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/04/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Ταξίδι των αργοναυτών α μέρος v 275 VII+ Ζ.Κωστοπ-Βας.Παπαδακης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

20/04 2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Θάλεια v 155 VI+ Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

21/04/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Ελληνομανία v 240 VII- Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

Μάιος 2014 Πάρνηθα Κορακοφωλια Σφίγγα v 20 VIII- Ζ.Κωστοπουλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

08/06/2014 Κάλυμνος Secret Garden Ricounet v 25 VIII Ζ.Κωστοπουλου-Γ.Ποταμιάνου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

07/09/2014 Πάρνηθα Κορακοφωλιά Μπλάστης v 20 VIII- Z.Κωστοπούλου-Αννα  Τζιομάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

14/09/2014 Πάρνηθα Αρμα Δαμόκλειος Σπάθη v 80 VI Ζ.Κωστοπούλου-Διονύσης Κατσιόπης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.2

2

21/09/2014 Υμμητός Σέσι Σέσουλας v 17 VIII-/VIII Ζ.Κωστοπούλου-Ελίνα Τερζάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

27/9/2014 Mετέωρα Καλλιμαύχη του Δεσπότη Νοτιοδυτικός δρόμος v 120 V+ Ζ.Κωστοπούλου-Σταύρος Μωραιτίνης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

1

26/9/2014 Μετέωρα Αμπάρια Το μάτι της γοργόνας v 135 VI Ζ.Κωστοπούλου-Σταύρος Μωραϊτίνης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

1