Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Πέμπτη, Ιούνιος 17, 2021
Αρχαία Φιγάλεια.  Ανδρίτσαινα - Ναός Επικούρειου Απόλλωνα (μονοπάτι του φωτός). Νέδα Ποταμοδιάσχιση του φαραγγιού  και κολύμπι στους καταρράκτες
Αρχαία Φιγάλεια. Ανδρίτσαινα - Ναός Επικούρειου Απόλλωνα (μονοπάτι το...

Σαβ.26/6 - Κυρ.27/6

 

Σάββατο: Αναχώρηση στις 07:00 για την ιστορική κωμόπολη της Ανδρίτσαινας. Πεζοπορούμε ακολουθώντας το μονοπάτι που περπάτησε ο Παυσανίας το 2ο αιώνα μ.Χ. για να επισκεφθούμε το Ναό του Επικούρειου Απόλλωνα. Ναός ο οποίος είναι αφιερωμένος [ ... ]

Περισσότερα...
ΛΗΜΝΟΣ
ΛΗΜΝΟΣ

Λήμνος Τρι.24/8 - Τρι.31/8      

Το νησί του Ηφαίστου, της μυθολογίας, των χρυσοκίτρινων λόφων των λιβαδιών, των υπέροχων ακτών και των ήπιων πεζοπορικών διαδρομών.

Τρίτη 24/8

Αναχώρηση στις 23:00 από την αφετηρία μας για το Λαύριο, επιβίβαση στο πλοίο και αναχώρηση [ ... ]

Περισσότερα...
Ροδόπη: Όρβηλος (2.220μ.). Στενά του Νέστου. Οχυρά Λίσε. Φαράγγι Αγγίτη, Σπήλαιο Ορφέα. Ράφτινγκ στο Νέστο
Ροδόπη: Όρβηλος (2.220μ.). Στενά του Νέστου. Οχυρά Λίσε. Φαράγγι Αγγίτ...

Παρ.18/6 - Δευ.21/6

Ροδόπη: Όρβηλος (2.220μ.). Στενά του Νέστου. Οχυρά Λίσε. Φαράγγι Αγγίτη, Σπήλαιο Ορφέα. Ράφτινγκ στο Νέστο.

Παρασκευή 18/6: Αναχώρηση στις 16:30 και διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης.

Σάββατο 19/6: Αναχώρηση το πρωί για το Παρανέστι. [ ... ]

Περισσότερα...

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ

Μάιος,
2021
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
25 26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 May 2021
2 Sunday, 2 May 2021 3 Monday, 3 May 2021 4 Tuesday, 4 May 2021 5 Wednesday, 5 May 2021 6 Thursday, 6 May 2021 7 Friday, 7 May 2021 8 Saturday, 8 May 2021
9 Sunday, 9 May 2021 10 Monday, 10 May 2021 11 Tuesday, 11 May 2021 12 Wednesday, 12 May 2021 13 Thursday, 13 May 2021 14 Friday, 14 May 2021 15 Saturday, 15 May 2021
16 Sunday, 16 May 2021 17 Monday, 17 May 2021 18 Tuesday, 18 May 2021 19 Wednesday, 19 May 2021 20 Thursday, 20 May 2021 21 Friday, 21 May 2021 22 Saturday, 22 May 2021
23 Sunday, 23 May 2021 24 Monday, 24 May 2021 25 Tuesday, 25 May 2021 26 Wednesday, 26 May 2021 27 Thursday, 27 May 2021 28 Friday, 28 May 2021 29 Saturday, 29 May 2021
30 Sunday, 30 May 2021 31 Monday, 31 May 2021 1 2 3 4 5
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες